FAQs

Pomoc & FAQs

Áno. Akonáhle je vaša objednávka spracovaná, odovzdáme zabalenú zásielku prepravcovi. Kuriér Vás bude kontaktovať telefonicky a dohodne si s Vami presný čas doručenia podľa zadanej dodacej adresy. Jeden krát môžete bezplatne zmeniť doručovaciu adresu, pokiaľ nebudete na mieste dodacej adresy v deň príchodu kuriéra.

Záručná doba na tovar je dva roky od predaja, pokiaľ sa viditeľne od výrobcu neudáva inak. Na vvbrané produkty sa vzťahuje záruka od dňa inštalácie odborným certifikovaným technikom, najneskôr však 30 dní do zakúpenia.

Priemyselné značenie výrobkov môže byť vykonané na rôznych materiáloch, ako sú kovy, plastové materiály, papier, sklo, keramika a ďalšie.

Použitie priemyselného značenia výrobkov má mnoho výhod, vrátane lepšej identifikácie a sledovateľnosti výrobkov, zlepšenia kvality výrobkov a zvýšenia bezpečnosti výrobkov.

Existuje niekoľko typov priemyselného značenia výrobkov, ako sú tlač, gravírovanie, laserové značenie, atramentové tlačiarne, termotransferové tlačiarne a ďalšie.

Trvanie priemyselného značenia výrobkov závisí od veľkosti a zložitosti projektu, použitých materiálov a technológií a ďalších faktorov. Mali by ste sa však očakávať, že proces značenia bude trvať niekoľko stotín až sekúnd.

Kódovanie sa používa na označenie výrobkov s jedinečným kódom, ktorý môže byť použitý na sledovanie výrobných procesov a identifikáciu výrobkov. Značenie sa používa na vytvorenie vizuálneho označenia na výrobkoch, ako sú logá, názvy a iné informácie.

Priemyselné značenie výrobkov je proces označovania výrobkov pomocou rôznych technológií, ako sú tlač, gravírovanie, laserové značenie atď. Táto technika sa používa na identifikáciu, sledovanie a zabezpečenie kvality výrobkov. Je dôležitá pre výrobcov, aby dodržiavali zákony a predpisy, a pre zákazníkov, aby mohli identifikovať a sledovať výrobky.

Áno, je to možné. Kontaktujte nás (najlepšie emailom na info@ibl-pts.sk ) a povedzte nám, čo zháňate. Ak to bude možné, pošleme vám link na konkrétny produkt, prípadne vám skúsime poradiť obdobnú alternatívu.
Môžete si vybrať ktorýkoľvek z nami ponúkaných spôsobov dopravy. Objednávka je pri tomto spôsobe ihneď uhradená (nám príde potvrdzovací email z banky a vám potvrdenie o úhrade emailom, kde predmet emailu bude Platba akceptovaná #číslo vašej objednávky). Ak máme takto objednaný tovar skladom, posielame ho buď ešte v ten deň, alebo ak je objednávka vytvorená cez víkend, sviatok či v pracovný deň vo večerných hodinách, tovar posielame najbližší možný pracovný deň. Ak by takto objednaný tovar nebol skladom, o predbežnom termíne dodania vás budeme informovať do 24 hodín od prijatia objednávky.