O spoločnosti

O nás

V oblasti značkovacej techniky je dôležité mať k dispozícii kvalitné a spoľahlivé zariadenia a spotrebný materiál. Práve to vám ponúka Inžinierska kancelária Lawrenow OHG a obchodná spoločnosť IBL PTS k.s spolu s IBL Handelsunternehmen Lawrenow e.K, ktorá má už 37-ročné skúsenosti v tejto oblasti. Naším cieľom je poskytnúť vám optimálne riešenie pre vašu potrebu v oblasti označovania.

Navyše, tím IBL PTS k.s vám radi pomôžu nielen s výberom zariadení, ako sú čítacie systémy čiarových kódov a dátových matríc, technológia dopravníkov, technológia senzorov, ale aj s výberom správneho spotrebného materiálu. V ich portfóliu nájdete rôzne typy tlačiarní, vrátane tých, ktoré využívajú atramentovú technológiu, laserové systémy, ako aj tlačiarne pracujúce na báze termotransferu alebo tlače za tepla.

Tím IBL PTS k.s je tu pre vás, aby vám pomohol s plánovaním, inštaláciou a nasadením technológie označovania a sprevádzal vás aj počas celého procesu. Ich experti vám radi poradia pri výbere najlepšieho riešenia pre vaše potreby a pomôžu vám s výberom optimálneho vybavenia. Ak máte konkrétne požiadavky, neváhajte a kontaktujte ich, tím IBL PTS k.s sa na každú výzvu teší.

Využitie efektívnych riešení je dôležité pre každého, kto chce ušetriť svoj rozpočet a zároveň mať k dispozícii kvalitné zariadenia a spotrebný materiál. Tím IBL PTS k.s vám pomôže s výberom riešenia, ktoré bude pre vás najvhodnejšie a bude zodpovedať vašim potrebám. Využite teda naše skúsenosti a spoľahlivosť pri výbere zariadení a materiálov pre vaše potreby v oblasti značkovacej techniky.

Váš tím IBL PTS k.s

Prečo si vybrať nás ?

Rýchle dodacie lehoty

Náhradné diely a spotrebný materiál pre CodeRevo, CodeCube, CodeCreator a CodeCenter budú odoslané v ten istý deň za predpokladu, že vaša objednávka bude prijatá do 11:30. Zavolajte nám, pošlite nám e-mail alebo použite službu spätného volania a budete ohromení, ako rýchlo dostanete odpoveď od nás!

Individuálny prístup ku klientovi

Prístup k zákazníkovi nás odlišuje od konkurencie Vo firme IBL PTS k.s sa na všetko pozeráme z pohľadu zákazníka. Tomu prispôsobujeme svoje služby a prístup, aby klienta čo najmenej zaťažili a čo najviac mu vyšli v ústrety. Dnes sa zákazníci vo veľkej miere rozhodujú podľa toho, aby mali čo najviac služieb pokrytých „pod jednou strechou“.

Vysoká úroveň služieb

Môžete nás kedykoľvek kontaktovať telefonicky, faxom alebo poštou. Tím spoločnosti IBL PTS k.s je pre vás 24/7  k dispozícií a radi Vám pomôžeme, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich zariadení na označovanie.

Ďakujeme novým zákazníkom za prejavenú dôveru​

0
+
Realizované projekty našou spoločnosťou.
0
+
Počet spokojných zákazníkov
0
Podpora zákazníkom
0
%
Konzultácie a navrhovanie požiadavok
0
+
Komplexne školenia