• All
  • Partneri
  • Podpora
  • Produkty
  • Všeobecné

Tlačové systémy Edding sú teraz ihneď k dispozícii

Dobrá správa, od teraz sme oficiálny predajcovia tlačových systémov Edding! Edding 12 a 25 Vám vieme poskytnúť ako integračné zariadenie aj ako ručnú tlačiareň. Extrémne robustné zariadenia sú vhodné takmer pre každú aplikáciu, pretože sú k dispozícii kartuše pre savé aj nesavé povrchy.

Nový partner v oblasti poštového značenia

Náš partner pefi – document und mailing solutions z Großheubach v Nemecku je tu  pre všetky otázky týkajúce sa našich riešení na označovanie v kategórii označovania paliet , paletových blokov , poštovej označovacej technike atď…. . pefi – document und mailing solutions   je mladý, silný a viacjazyčný tím. Tím v Großheubach bol založený začiatkom […]

Naša spoločnosť bola ocenená!

Lawrenow OHG urobil meno v regióne Regensburg Nemecko ako jedna z najinovatívnejších spoločností. Odborníci na jednotlivé technológie značenia sú skúsení, kompetentní a spoľahliví. Čistý dizajn a celosvetový servis .

HSA PREMIUM

Od teraz ponúkame HSA PREMIUM Produktová rada HSA PREMIUM ponúka cenovo výhodné riešenie pre akúkoľvek aplikáciu označovania, so širokým výberom atramentov pre savé a nesavé povrchy, ktoré poskytujú flexibilitu.

CodeRevo-X

Od teraz ponúkame kontinuálny inkjet systém s integrovanou osou! So zariadením CodeRevo-X môžu byť výrobky počas státia označené bez kontaktu. Mnohé výrobné prevádzky sú prevádzkované prerušovane, pretože pre jednotlivé kroky procesu sa vyžaduje zastavenie. V týchto aplikáciách je často ťažké aplikovať označovanie v krátkych fázach dodávania so silným zrýchlením a spomalením, aby kvalita značenia by […]

Spustili sme pre vás nový web

Posledné mesiace sme usilovne pracovali, aby sme čím skôr vedeli spustiť náš nový web. Pribudlo veľa nových funkcíi, ktoré dúfame, že sa vám budú páčiť. Spriehľadnili sme zoznam a pridali vyhľadávanie pre jednoduchšiu navigáciu. Dôvodom bolo, aby sme vám, našim zákazníkom ponúkli čo najlepšie služby. Spustenie novej webovej stránky pre nás nie je len radosť, […]

Náš partner v Nemecku

Náš partner A-L-F -Kennzeichnungstechnik. z Zeitlarnu v Nemecku je tu  pre všetky otázky týkajúce sa našich riešení na označovanie v zahraničí. A-L-F -Kennzeichnungstechnik  je mladý, silný a viacjazyčný tím. Tím v Zeitlarne bol založený začiatkom roka 2006 a je podporovaný našim obchodným a servisným tímom. Radi Vám pomožeme kontaktovať nemeckú podporu. Tešíme sa na vás.

Pripomienky a návrhy na zlepšenie ?

Ak máte pripomienku, alebo návrh na zlepšenie fungovania našich stránok, prípadne ste na stránke nenašli potrebné informácie, dajte nám o tom vedieť prostredníctvom formuláru.