O nás

Priemyselné značenie

Váš expert na priemyselné značenie

Projektová kancelária IBL PTS k.s  je váš komplexný partner v oblasti priemyselného značenia. Na nasledujúcich stránkach máte možnosť informovať sa o našej firme a našich produktoch.

Od atramentovej cez laserové značenie až po kontrolné systémy dostanete u nás všetko, čo potrebujete pre priemyselné značenie vašich výrobkov. Naše vysokokvalitné produkty využívajú vždy najaktuálnejší stav techniky – naša ponuka sa pravidelne aktualizuje.

Priemyselné značenie– atramentové, laserové, systémy značenia a omnoho viac

V oblasti priemyselného označovania nájdete vo firme IBL PTS k.s  odborného experta a správneho partnera.

Je jedno, či etiketovací systém, systém označovania, ihličkové razenie alebo atramentová tlač – v našej ponuke máme pre vás vhodné zariadenia. Spoľahnite sa na prvotriednu kvalitu, individuálne poradenstvo a našu dlhodobú skúsenosť v oblasti priemyselného značenia.

Potrebujete ďalšie informácie z oblasti atramentovej alebo termotransférovej tlače alebo sa rozhodujete, aký spotrebný materiál je pre Vás najvhodnejší? Sme tu pre Vás k dispozícii aj osobne. Kontaktovať nás môžete  telefonicky alebo využite jednoducho náš kontaktný formulár. Tešíme sa na Váš dopyt z celého Slovenska!