O nás

Priemyselné označovanie, atramentová tlač a ďalšie

Váš expert pre priemyselné označovanie z Nemecka

Projektová kancelária Lawrenow OHG a IBL PTS k.s v Neutraublingu, a v Poprade  je Váš kompetentný partner v oblasti priemyselného označovania. Na nasledujúcich stránkach máte možnosť informovať sa o našej firme a našich produktoch.

Od atramentovej cez laserovú tlač až po kontrolné systémy dostanete u nás všetko, čo potrebujete pre priemyselné označenie Vašich výrobkov. Naše vysokokvalitné produkty využívajú vždy najaktuálnejší stav techniky – naša ponuka sa pravidelne aktualizuje.

Priemyselné označovanie – atramentové, laserové, systémy značenia a omnoho viac

V oblasti priemyselného označovania nájdete vo firme IBL PTS k.s  odborného experta a správneho partnera.

Je jedno, či etiketovací systém, systém označovania, ihličkové razenie alebo atramentová tlač – v našej ponuke máme pre Vás vhodné zariadenia. Spoľahnite sa na prvotriednu kvalitu, individuálne poradenstvo a našu dlhodobú skúsenosť v oblasti priemyselného označovania.

Potrebujete ďalšie informácie z oblasti atramentovej alebo termotransférovej tlače alebo sa rozhodujete, aký spotrebný materiál je pre Vás najvhodnejší? Sme tu pre Vás k dispozícii aj osobne. Kontaktovať nás môžete takisto telefonicky alebo využite jednoducho náš kontaktný formulár. Tešíme sa na Váš dopyt z Popradu a celého Slovenska!