Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Pošlite nám svoje otázky alebo požiadajte o cenovú ponuku pre vaše požiadavky na projekt. Radi vám pomôžeme s vašimi otázkami.

Adresa

Záhradná 334/7 Gánovce

Zákaznícka linka

(+421) 527 896 453

E-mailová adresa

info@ibl-pts.sk

Pracovné dni/hodiny

Po - Pia / 7:00 - 17:00

Pošlite nám správu

  Kategória
  Nový zákazníkSpotrebný materiálInformácie o produkteŠkolenieCenová ponukaVšeobecné otázkyNávrhy a nápady

  Prepíšte prosím tento kód: captcha

  Často kladené otázky

  Áno, pracujeme na území celého Slovenska , je jedno či vaša firma sídli v Bratislave alebo v Svidníku :) , sme vám k dispozícii v každej lokalite v rámci Slovenskej republiky.

  Použitie priemyselného značenia výrobkov má mnoho výhod, vrátane lepšej identifikácie a sledovateľnosti výrobkov, zlepšenia kvality výrobkov a zvýšenia bezpečnosti výrobkov.

  Trvanie priemyselného značenia výrobkov závisí od veľkosti a zložitosti projektu, použitých materiálov a technológií a ďalších faktorov. Mali by ste sa však očakávať, že proces značenia bude trvať niekoľko stotín až sekúnd.

  Kódovanie sa používa na označenie výrobkov s jedinečným kódom, ktorý môže byť použitý na sledovanie výrobných procesov a identifikáciu výrobkov. Značenie sa používa na vytvorenie vizuálneho označenia na výrobkoch, ako sú logá, názvy a iné informácie.

  Priemyselné značenie výrobkov môže byť vykonané na rôznych materiáloch, ako sú kovy, plastové materiály, papier, sklo, keramika a ďalšie.

  Existuje niekoľko typov priemyselného značenia výrobkov, ako sú tlač, gravírovanie, laserové značenie, atramentové tlačiarne, termotransferové tlačiarne a ďalšie.

  Priemyselné značenie výrobkov je proces označovania výrobkov pomocou rôznych technológií, ako sú tlač, gravírovanie, laserové značenie atď. Táto technika sa používa na identifikáciu, sledovanie a zabezpečenie kvality výrobkov. Je dôležitá pre výrobcov, aby dodržiavali zákony a predpisy, a pre zákazníkov, aby mohli identifikovať a sledovať výrobky.

  V detaile (po rozkliknutí) produktu je uvedené jeho skladové množstvo. Ak tovar máme skladom, je viditeľné konkrétne množstvo (od 1 ks do 5 ks , alebo viac ako 5 ks). RADA: Skladové zásoby máme aktualizované raz za 24 hodín, preto odporúčame v prípade nízkeho množstva (1 – 5 ks), aby ste si dostupnosť overili telefonicky/emailom.